SŁOWIANIE BAND to popularny zespół czterech utalentowanych muzyków grających od kilkunastu lat w Chicago podczas organizowanych przez tutejszą Polonię różnych uroczystości i imprez.

Zróżnicowany repertuar zespołu obejmuje przeboje od lat 70. po dzisiejsze, zarówno polskie, angielskie, włoskie, francuskie, hiszpańskie, jak i rosyjskie utwory – a taka muzyczna różnorodność, to ogromny atut zespołu, gwarantuje wspaniałą zabawę dla każdego uczestnika polonijnej zabawy. Gramy również piosenki ludowe i góralskie, które sprawiają nam i naszej publiczności ogromną radość, podkreślając tym samym nasze przywiązanie do polskiej wspólnoty oraz kultury.

Nasz repertuar jest jednak ciągle uzupełniany o nowe przeboje grane w polskich i angielskich listach przebojów. Ich świetną aranżację zapewnia świetnej jakości instrumentarium oraz aparatura nagłaśniająca na wysokim poziomie technicznym, dzięki którym zespół brzmi czysto i odpowiednio głośno nawet przy liczbie gości przekraczającej 500 osób.

Większość naszych kontraktów jest podpisywana z rocznym, a nawet dwuletnim wyprzedzeniem, co świadczy o wysokim poziomie i dużej popularności zespołu wśród chicagowskiej Polonii. To kolejny powód, który potwierdza, że SŁOWIANIE BAND to gwarancja świetnego nastroju podczas każdej polonijnej imprezy w mieście bez względu na rodzaj muzyki, przy jakiej chcą się bawić nasi klienci.

Nasz zespół nie poprzestaje jednak na swoim dotychczasowym dorobku muzycznym i ciągle się rozwija, stawiając na aktualność repertuaru, profesjonalne nagłośnienie czy atrakcyjny sceniczny wygląd muzyków, ale także skupiając się przede wszystkim na zadowoleniu gości, których ogromna frekwencja na każdej uroczystości z naszym udziałem tylko potwierdza wciąż aktualne hasło zespołu: „NAJLEPSZE BALOWANIE TYLKO Z ZESPOŁEM SŁOWIANIE!”.


Kontakt | Muzyka | Wideo
Copyright © 2010 SlowianieBand. All Rights Reserved. | Powered by Kontownia